Geoblog.pl    mabipoland    Podróże    Kolumbia    Podsumowanie pierwszego miesiąca

Podsumowanie pierwszego miesiąca

Kolumbia
Kolumbia, Bogota

Praktyka ma trwać 3 miesiące i na zakończenie każdego z nich mamy przedstawić nasze wrażenia, przeżycia, to co poznaliśmy, czego się nauczyliśmy a także to co nam się nie podobało. Takie spotkanie odbyło się wczoraj, w sobotę o 9 rano na Uniwersytecie. Uczestniczyli w nim ludzie z AIESECa, studenci z tamtejszego uniwerku, a także inni ludzie zainteresowani projektem i naszym pobytem w Kolumbii.

Stres był, ponieważ nasza piątka musiała przygotować prezentację i film i przedstawić to (każdy z osobna) przed publicznością. Na szczęście wszystko poszło dobrze, widzom się podobało, dostaliśmy gromkie brawa i wiele pytań.

Na fotkach kilka ujęć (także chwil odstresowywania się przed przemówieniem;) )

oraz filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=52xrqRqtECQ --> kawałek naszych przemów (około 1:40 jestem JA!! :) )

http://www.youtube.com/watch?v=TcqFz8hYkt8 --> filmik który zrobiliśmy (wydaje mi sie że fajnie pokazuje cały nasz miesiąc, więc warto oglądnąć! A w tle piosenka stworzona specjalnie dla ACCION SOCIAL!)

Czekam na komentarze!! :)

izabielerzewska
izabielerzewska - 2009-10-27 11:41
Widzę że wygodne fotele mają na tym Uniwersytecie. Nie to co na Ułomie... Ułamie znaczy się! :o ;)

mabipoland
Magdalena B.