Geoblog.pl    mabipoland    Podróże    Kolumbia    Filmiki z tancami, muzyka i kultura kolumbijską

Filmiki z tancami, muzyka i kultura kolumbijską

Kolumbia
Kolumbia, Bogota

Przesyłam linki do filmików które zrobiłam podczas mojego pobytu tutaj. Pokazują różne typowe tańce, koncerty, muzykę, pochody... myślę że całkiem fajnie wyszło i warto zobaczyc :) O ile oczywiscie linki działają, bo nie jestem pewna szczerze mowiac.... spróbujcie i dajcie znac... umiescilam je na facebooku bo na youtube maks. długosc to 10 minut a każdy z nich ma 15 minut. Takze czekam na info czy dziala... a jesli tak to na komentarze :)) Pozdrawiam

www.facebook.com/v/227790506448 ---> czesc 1

www.facebook.com/v/227809346448 ---> czesc 2

izabielerzewska
izabielerzewska - 2009-12-03 16:31
Wszystko działa. ;]
Tata powiedział, że najbardziej mu się 'brekdęs' podoba. ;)
Mi niektóre piosenki przypomniały nasz kochany serial "Zbuntowany anioł", pamiętasz? ;D Mieli tam taką dyskotekę, i podobna muzyczka tam grała, a panienki na takim podeście tańczyły... ;D
Odnoszę takie wrażenie, że ludzie tam poświęcają sporo wolnego czasu na takie akcje społeczne, że tak powiem. Zespoły tańca ludowego i te sprawy. Chodzą sobie, wspólnie tańczą i śpiewają, a potem pokazują reszcie w pochodach, na festiwalach, imprezach. To strasznie fajne. Że po pracy nie zamykają się w domach przed tv, jak w PL.
No i tak jak pisałaś wcześniej, mimo że nie jestem zwolenniczkom tańców w parach, fajnie że faceci potrafią tańczyć. ;]

mabipoland
Magdalena B.