Geoblog.pl    mabipoland    Podróże    Kolumbia    Pochód karnawałowy, czyli ulice Bogoty wiecznie żywe :)

Pochód karnawałowy, czyli ulice Bogoty wiecznie żywe :)

Kolumbia
Kolumbia, Bogota

Spokojny, niedzielny spacer po mieście. Mniejszy ruch, więcej turystów... Im bliżej centrum tym więcej "białych twarzy" z aparatami w dłoni... zastanawialiśmy się o co chodzi, że ludzie podekscytowani zmierzają w jednym kierunku.... usłyszeliśmy muzykę i już wiedzieliśmy - przez przypadek natrafiliśmy na niedzielny pochód po mieście :) Pochód taneczny, w którym uczestniczyły grupy z całego kraju. Na tą część oczywiście zamknięto jedną z największych ulic stolicy. Takie pochody zdarzają się tu często, ale w różnych częściach miasta więc mieliśmy duże szczęście że udało nam się obejrzeć to piękne show.

Przygotowuje filmik na temat tańców, ale najpierw zapraszam do obejrzenia megakolorowych fotek, z przedziwnymi ubraniami, strojami i ciekawymi osobnikami :)

mama
mama - 2009-11-17 11:35
Chyba nie ma po co lecieć do Rio.Wszystko już tu widziałaś.Potrafią się ludzie bawić.Pozdrawiam.

mabipoland
Magdalena B.